D+P Architektura to pracownia założona w 2018 roku przez architekta Pawła Skórę. Zajmujemy się projektowaniem w różnych skalach – od złożonych tematów z pogranicza architektury i urbanistyki po kameralne projekty wnętrz.

W procesie kreatywnym kierujemy się przede wszystkim logiką. Świadomie unikamy podążania za trendami, stawiając na ponadczasową jakość prostych i klarownych rozwiązań. Każdy temat traktujemy jako nowe wyzwanie, na wszystkich etapach powstawania projektu. Równie duże znaczenie ma dla nas funkcjonalność rozwiązań, jak i dbałość o detal.

Paweł Skóra, absolwent kierunku Architektura i Urbanistyka na Politechnice Gdańskiej, którą ukończył z nagrodą za dyplom roku 2008, oraz Zarządzania Projektami na krakowskiej AGH. Doświadczenie zawodowe zdobywał w renomowanych biurach w Polsce i za granicą. Ma na swoim koncie liczne nagrody w konkursach architektonicznych. Członek Izby Architektów RP, od 2011 roku posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej bez ograniczeń.